The Truman Show - Truman Şov 1998 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

The Truman Show türkçe ismiyle Truman Şov bize yaşadığımız hayatın gerçekliğini sorgulatan filmlerden biri. 3 ayrı dalda Oscar adaylığını bulunan filmin başrollerinde Bruce Almighty ve Liar Liar filmlerinden tanıdığımız usta komedyen Jim Carrey, Primal Fear ve The Life Of David Gale filmlerinden tanıdığımız Laura Linney, Appaloosa filminden tanıdığımız Ed Harris bulunmakta.

Mükemmel bir adada yaşayan ve hayatında hiçbir problem olmayan Truman'ın tek hayali yıllar önce kaybettiği aşkını bulmaktır. Zaman geçtikçe yaşadığı adada bir tuhaflık olduğunu, her şeyin bir sıralamayla gerçekleştiğini fark eden Truman aklını yitirmeye başlar. Tam da o sırada öldüğüne inandığı babasını bir rastlantı sonucu görür. Ve artık onun için bu düzenden kaçma savaşı başlar lakin tüm dünyanın canlı yayınla onun hayatını izlediğinden habersizdir.

Senaryosunu Andrew Niccol'un yazdığı Komedi-dram türlerindeki The Truman Show'un yönetmen koltuğunda Peter Weir oturuyor. Televizyon sektörü üzerine büyük eleştiriler barındıran filmin türkçe altyazılı, ingilizce altyazılı ve orjinal dilinde izleme seçenekleri mevcuttur.

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 8.1
IMDB Oy Sayısı 794.017
Film Süresi 103 dakika
Yapım Yılı 1998
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Dram
Yönetmen Peter Weir
Oyuncular Jim Carrey Laura Linney Noah Emmerich Natascha McElhone

The Truman Show - Truman Şov 1998 yorumları

Clip In Ponytail Pony Tail Hair Extension Wrap On Hair Piece Wavy Straight Style | Thám Tử Lừng Danh Conan chap 340 | Beste overeenkomst